ربات فروشگاهی
پنل مدیریت فروشگاهی بات تلگرام

بات فروشگاهی چیست؟

مای مارکت یک بات حرفه ای فروشگاه اینترنتی است، این امکان را برای شما ایجاد میکند که یک فروشگاه اینترنتی کامل برای تمام بستر های ارتباطی تلفن همراه و کامپیوتر را داشته باشید. در واقع با استفاده از این بات و انتشار لینک آن در هر بستری از اینترنت می توانید محصولات خود را به فروش برسانید. در تلگرام و اینستاگرام یک فروشگاه ویژه داشته باشید …. مای مارکت یک پنل فارسی و ساده در اختیار شما می گذارد تا با استفاده از آن محصولات یا خدمات خود را برای فروش یا نمایش اضافه نمایید. مای مارکت امکان افزودن بینهایت ویژگی برای محصولات شما را فراهم می کند حتی میتوانید محصولات مجازی مانند مقالات و کتاب های صوتی و تصویری و ... را به فروش برسانید. همچنین اگر شما یک بوتیک دارید اجناس شما می تواند به تفکیک سایز ، رنگ و … به نمایش گذاشته شود.

بات رایگان فروشگاهی مرکز تخصصی برنامه نویسی و طراحی ربات فروشگاهی تلگرام ساخت و برنامه نویسی ربات تلگرامی
سرعت بالا
پنل مدیریت بات فروشگاهی شرکت برنامه نویسی بات فروشگاهی فروش کالا در تلگرام
هزینه مناسب
طراحی و برنامه نویسی بات فروشگاهی تلگرام بات رایگان فروشگاهی  ربات فروشگاهی با پنل مدیریت
کارایی بهتر
امکانات بات فروشگاهی
شرکت طراحی ربات فروشگاهی تلگرام نهان ربات طراحی ربات فروشگاهی در تهران ربات فروشگاهی
امکان پرداخت آنلاین
تنها کافیست که قیمت محصولات خود را در پنل وارد کنید. کاربران میتوانند محصولات شما را با صورت آنلاین در داخل بات خریداری کنند و همچنین برای هر کاربر به صوت مجزا سبد خرید نمایش داده می شود.
افزایش فروش با استفاده از ربات فروشگاهی تلگرام آموزش ساخت بات فروشگاهی فیلم آموزشی برنامه نویسی ربات فروشگاهی تلگرام
پنل مدیریتی حرفه ای
محصولات و محتوای بات خودتان را مدیریت کنید، گزارش فروش، گزارشات نماینده های فروش، اطلاعات کاربران. مدیریت اطلاعات مربوط به هر محصول و قیمت گذاری ها برخی از ویژگی هایی است که در اختیار شما قرار میگیرد.
تبلیغات فروشگاه تلگرامی ساخت بات ارزان قیمت فروشگاهی کانال فروشگاهی تلگرامی
امکان تعریف نماینده فروش
برای گسترش کار خود و فروش بیشتر محصولات میتوانید نماینگی فروش تعریف کنید و بر اساس گزارشات پنل مدیریت پرداخت پورسانت به نمایندگان را به صورت خودکار مدیریت کنید.
شرکت برنامه نویسی و ساخت ربات فروشگاهی تلگرام نویسی ربات فروشگاهی و تبلیغات تلگرامی و اینستاگرام پنل مدیریت بات فروشگاهی
سیستم باشگاه مشتریان و اشتراک گذاری
یکی از خدمات بات امکان ایجاد باشگاه مشتریان برای جذب و تایید مشتریان دائمی شما می باشد و همچنین سیستم اشتراک گذاری و دریافت امتیاز از تبلیغ محصولات شما نیز یکی از ویژگی های عالی برای فروش هر چه بیشتر محصولات است.
برخی از امکانات پنل مدیریت
مدیریت محصولات
ربات فروشگاهی
مدیریت دستورات ربات
برنامه نویسی ربات فروشگاهی تلگرام
مدیریت مالی و فروش ها
پنل مدیریت فروشگاهی بات تلگرام
مدیریت زیر مجموعه ها و نمایندگان فروش
بات رایگان فروشگاهی